Hakkımızda

Türkiye'nin en çok sevilen e-ticaret sitesine hoş geldiniz!
Uzun yıllardan beri Türkiye’de online alışverişin en güçlü ismiyiz. Kurduğumuz hayaller ve ulaştığımız hedeflerle bugünlere ulaştık. Online alışverişi geliştirdik, hizmet anlayışımızla fark yarattık. Hem çok büyüdük hem çok sevildik! 

Bugün Türkiye’de online alışverişin lideri olarak; POLİS ve ASKERİ malzeme alanındaki ürünlerimizle e-ticareti müşterilerimize sevdirmekle kalmadık, vazgeçilmeze dönüştürdük.


Bugün Türkiye’de online alışverişin sevilen bir websitesi olarak; üyelerimize nerede olurlarsa olsunlar, en iyi ürünü en uygun fiyatla ulaştırmak için çalışıyoruz. Büyümeye ve e-ticareti büyütmeye devam ediyoruz.

Her zaman bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, iyi alışverişler dileriz.

Köklü bir kuruluş olan PAM, tekstil konusunda birçok yenilikle birlikte günümüz koşullarında ortaya çıkan ihtiyaçları en hızlı ve kaliteli bir şekilde üreterek kendinden söz ettiren bir firma olmuştur.Şimdi de günümüzdeki son teknoloji tesislerimizle her türlü tekstil ve aksesuarların imalatını yaparak sizlere hizmet etmekten gurur duyduk, duymaya devam ediyoruz.


Her çeşit ASKER ve POLİS techizat ve malzemeleri,askeri kıyafet,askeri pantolon,askeri mont,askeri bot,sırt çantaları,palaskaları askeri parke,polis malzemesi,Polis kıyafetleri,pantolonları,montları,tüm techizat, melbusat, lojistik araç gereçleri toptan perakende satış ve üretimini yapmakta olan firmamız, Türkiye’de tek olan polis-asker malzemeleri online satış ve web sitelerimizle de hizmetinizdeyiz.


Her çeşit polis kıyafetleri,askeri kıyafet,robocop takım, kalkan, kask ve kişel güvenlik ürünleri, silah kılıfları, teçhizat, melbusat, jop, kelepçe, yelekler, mont, pantolon, kepler, polis rozetleri, diğer metal rozetler, resmi ayakabılar, çocuk üniformaları, polis asker kıyafet ve aksesuarları gibi 1000'nin üzerinde ürün çeşidiyle sizlerin hizmetindeyiz. Kısaca aklınıza ne gelirse isteyin biz üretiriz.


Polisasker.com Bayrampaşa VD mukellefidir herhangi bir resmi kurumu temsil etmez.